Bezplatné finanční poradny v ČR

Dostat se do dluhové pasti je v dnešní drahé době velice snadné. Své o tom ví nespočet českých rodin, které se díky nečekané ztrátě zaměstnání, nenadálému výpadku stálého příjmu či jen touhy dopřát si něco lepšího dostaly do tíživých finančních problémů. Jakmile se ocitnete ve fázi, kdy začnete splácet starou půjčku půjčkou novou – neboli - jak se říká - vytloukat klín klínem – je hranice mezi bezstarostným životem a životem plným nekonečných dluhů skutečně velice tenká.

» 3 min čtení «

Dostat se do dluhové pasti je v dnešní drahé době velice snadné.

Dostat se do dluhové pasti je v dnešní drahé době velice snadné.


V takové chvíli je nejdůležitější říci si dost a začít tento problém řešit. Pokud si nevíte rady, jak z tohoto finančního kolotoče ven, obraťte se na bezplatné finanční poradny, které tu jsou od toho, aby společně s vámi našli co možná nejlepší východisko.

Bezplatná právní poradna

Bezplatná právní poradna (bezplatnapravniporadna.cz) představuje nevýdělečnou aktivitu, která právníky odměňuje z výnosů, jež přinesly reklamy. Dobrou zprávou je, že veškeré odpovědi na otázky stejně jako veškeré vzory jsou zcela zdarma, což oceníte zvláště ve chvíli, kdy nemáte peněz na rozdávání, ale přesto potřebujete pomoc. Na tuto poradnu se můžete obrátit s dotazem ohledně dražeb, dědictví, věcných břemen, dluhů, exekucí, darování, závazků, bydlení, odpovědnosti za škodu či autorských práv. Poradna je tu pro vás v lichých týdnech po 10. hodině přes formulář a v sudých týdnech po 9. hodině přes online chat.

Poradna při finanční tísní, o.p.s.

Poradna při finanční tísní (financnitisen.cz) je nezisková, nestátní a nekomerční společnost, jejíž služby jsou zcela zdarma. Obrátit se na ni můžete s otázkami, které se týkají dluhů a zadluženosti. Poradna vám zpracuje návrh na oddlužení a vy následně vyhlásíte osobní bankrot. Poradna je tu pro vás od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin a pobočky naleznete v Praze, Ostravě, Ústí nad Labem, České lípě, Hradci Králové, Plzni, Šumperku, Litvínově a Prostějově.


Finanční rádce

Pozor na podvodné společnosti se zálohami
Krátkodobé sms půjčky do 5000 bez problému
Bezplatné finanční poradny v ČR
Jak se vyhnout exekuci
Na co si dát pozor při používání kreditní karty
Na co si dát pozor u půjček

Další články

Půjčka 10000 bez registrů "ihned" - kde ji hledat
Půjčky bez dokládání příjmu nejsou pro každého
Krátkodobé sms půjčky do 5000 bez problému
Víte, co je to bonita a jak se posuzuje?
Na co si dát pozor při používání kreditní karty
Dodržujte základní pravidla a vyhněte se exekuci
Proč jsou americké hypotéky oblíbené nejen v Americe
Chcete se stát investorem do nemovitostí?
Spořící účet: aby peníze neležely ladem
Výhodnou půjčku na auto nalezneme přes online kalkulačku

Nejnovější

Jak správně vybrat a používat kreditní karty
Půjčky bez dokládání příjmu nejsou pro každého
PRESTO Půjčka od UniCredit Bank
Krátkodobé sms půjčky do 5000 bez problému
Bezplatné finační poradny v ČR