PRESTO Půjčka od UniCredit Bank

6-5-2024

Hledáte bankovní půjčku, jejíž vyřízení nebude trvat věčnost a u které se vás nebudou ptát na její účel? Zkuste se obrátit na UniCredit Bank, jejíž produkty jsou na vysoké úrovni a velmi dostupné. Oblíbený je neúčelový úvěr s názvem PRESTO půjčka, kterým můžete financovat, cokoliv potřebujete, a který vyřídíte během chvíle.

» 3 min čtení «

Kontokorent k běžnému účtu využívejte uvážlivě

Americká půjčka popisek obrázku

Až 1 milion korun na 96 měsíců

UniCredit Bank PRESTO Půjčka vám dá k dispozici 30 000 Kč až 1 milion Kč. Pro vyšší sumy je vyžadováno individuální posouzení, které chrání nejen banku, ale i samotné klienty. U částek nad 250 000 Kč někdy bývá zapotřebí spolužadatel. Splácení probíhá až 96 měsíců. O odklad splátky si můžete zažádat celkem pětkrát, pokud se osvědčíte a několik prvních splátek zaplatíte řádně. Hodit se to může při krátkodobém výpadku příjmu, nemoci, nebo pokud se vyskytnou nenadálé výdaje.

Jedna návštěva banky stačí

K vyřízení této půjčky stačí jedna návštěva pobočky. Přineste si s sebou dva doklady totožnosti, doklad o adrese pobytu a potvrzení o výši příjmů na formuláři banky. Během sepisování žádosti se nahlíží do úvěrového registru a ověřuje vaše finanční historie. Na základě všech informací se pak rozhodne o výsledku.

Peníze rychle na účtu

Jakmile je žádost schválena, stačí podepsat smlouvu a peníze jsou ihned převedeny na váš účet. Za vyřízení PRESTO půjčky si banka účtuje poplatek ve výši 1 500 Kč, ale za další služby už nic neplatíte a zdarma je nejen vedení a správa tohoto úvěru, ale také předčasné splacení půjčky, ať už částečné nebo úplné.

Zvažte možnost pojistit se

Tento úvěr je určen pro osoby nad 18 let, s trvalými příjmy a telefonním kontaktem. UniCredit Bank PRESTO Půjčka je půjčka s volitelným pojištěním schopnosti splácet. Tím můžete pokrýt riziko jako nemoc, ztrátu zaměstnání, pracovní neschopnost, invaliditu nebo úmrtí.Máte záznam v registru dlužníků, jste momentálně na Úřadu práce nebo máte jiný závažný důvod, pro nějž víte, že vám banka peníze nepůjčí? Neházejte flintu do žita. Vyzkoušet můžete také nabídky nejrůznějších nebankovních institucí, které ve většině případů půjčí i přes vaše těžkosti. Více informací naleznete online zde.


Půjčky a úvěry

PRESTO Půjčka od UniCredit Bank
Co je to americká hypotéka
Výhody a nevýhody bankovní půjčky
Půjčka 10000 bez registrů "ihned" - kde ji hledat
SMS půjčka - výhody a nevýhody

Další články

Půjčka 10000 bez registrů "ihned" - kde ji hledat
Půjčky bez dokládání příjmu nejsou pro každého
Krátkodobé sms půjčky do 5000 bez problému
Víte, co je to bonita a jak se posuzuje?
Na co si dát pozor při používání kreditní karty
Dodržujte základní pravidla a vyhněte se exekuci
Proč jsou americké hypotéky oblíbené nejen v Americe
Chcete se stát investorem do nemovitostí?
Spořící účet: aby peníze neležely ladem
Výhodnou půjčku na auto nalezneme přes online kalkulačku

Nejnovější

Jak správně vybrat a používat kreditní karty
Půjčky bez dokládání příjmu nejsou pro každého
PRESTO Půjčka od UniCredit Bank
Krátkodobé sms půjčky do 5000 bez problému
Bezplatné finační poradny v ČR