Výhodnou půjčku na auto nalezneme přes online kalkulačku

Starý automobil může způsobit mnoho problémů. Řidiči dávají nemalé částky za jeho opravy a často jejich auta neprojdou technickou prohlídkou. Rázem se z auta stává věc, která je nákladná a přináší místo radosti jen samé problémy. V takovém okamžiku je vhodné uvažovat o nákupu nového automobilu a na online kalkulačce zjistit, kde se dá sjednat půjčka s nízkým úrokem.

Kalkulačky u prodejců aut a na internetu

Kalkulačkou půjčky na auto disponují solidní prodejny automobilů. Prodavač vozidel zájemcům spočítá, jaké jsou celkové náklady na vůz při sjednání půjčky. Rovněž navrhne nejlepší způsob financování za co nejvýhodnějších podmínek. Stejně tak jsou kalkulačky dostupné na internetu, kde dokážou srovnat aktuální autopůjčky a navrhnout nejvhodnější úvěr na auto.

Co se zadává do online kalkulačky?

Kalkulačka spočítá, jaký je nejvýhodnější úvěr na auto. A jaké údaje je nutné do online kalkulačky zadat? Zájemci o úvěr obvykle uvádějí značku a model vozu, cenu vozu včetně DPH, výši akontace, požadovanou dobu splácení, a zda chtějí pojištění auta. Za půjčku na auto žadatelé většinou neplatí žádné poplatky, neručí svým automobilem a nezaskočí je nejasné podmínky ve smlouvě. Těšit se mohou na rychlé vyřízení žádosti a férové jednání.

Současné nabídky autopůjček

Online kalkulačky pracují s neustále aktualizovanými nabídkami bankovních a nebankovních úvěrů. Ve výsledku se zobrazí půjčky, jež odpovídají požadavkům klienta. Konkrétní nabídka se však může s tímto návrhem lišit. Úvěrové společnosti totiž zjišťují úvěruschopnost klienta, která může zahýbat s úrokovou sazbou. Návrh online kalkulačky proto není garancí, že zájemce získá úvěr za stejný úrok.

Kdo poskytuje půjčky na auto?

Na internetových stránkách jednotlivých bank si pak mohou zájemci o autopůjčku spočítat na online kalkulačce výši splátek. Banky však většinou poskytují neúčelové úvěry, které mohou klienti použít nejen na financování vozu, ale v podstatě na nákup čehokoliv. Bankovní půjčku na auto lze sjednat například u Equa bank nebo MONETA Money Bank, nebankovní půjčku na auto například u Cetelem nebo Zonky.

Účelová půjčka na auto a půjčka bez navýšení

Půjčka na auto je v mnoha ohledech výhodnější než leasing. Za sjednání účelové půjčky na auto dostanou žadatelé nízký úrok a relativně dlouhou dobu splatnosti. Klient svým vozidlem neručí a ihned se stává jeho majitelem. Zájemci se mohou v autosalonech a autobazarech setkat s půjčkou na auto bez navýšení, kdy zájemci skutečně nepřeplatí nic na úrocích a RPSN. Nicméně tato půjčka nemusí být výhodná, neboť náklady na splátky se mohou promítnout do ceny vozu. V konečném důsledku se může auto financované půjčkou bez navýšení prodávat za vyšší cenu, než kdyby si ho zájemci zakoupili v hotovosti.
Další články

Půjčka 10000 bez registrů "ihned" - kde ji hledat
Půjčky bez dokládání příjmu nejsou pro každého
Krátkodobé sms půjčky do 5000 bez problému
Víte, co je to bonita a jak se posuzuje?
Na co si dát pozor při používání kreditní karty
Dodržujte základní pravidla a vyhněte se exekuci
Proč jsou americké hypotéky oblíbené nejen v Americe
Chcete se stát investorem do nemovitostí?
Spořící účet: aby peníze neležely ladem
Výhodnou půjčku na auto nalezneme přes online kalkulačku

Nejnovější

Jak správně vybrat a používat kreditní karty
Půjčky bez dokládání příjmu nejsou pro každého
PRESTO Půjčka od UniCredit Bank
Krátkodobé sms půjčky do 5000 bez problému
Bezplatné finační poradny v ČR